Vítáme Vás v klubu maminek ze Štěpánkovic, občanském sdružení Modrý mráček

Červen 2009

Kácení májky

22. června 2009 v 10:50 PROBĚHLÉ AKCE

Kácení májky klubu maminek

Ve středu 17. června 2009 bylo krásné počasí a klub maminek pokácel spolu se svými rodinami májku na hřišti TJ Sokol, která byla postavena na akci Pálení čarodějnic. Nejdříve si děti trošku zasoutěžily, pohrály a opékaly párky. Poté májku pokáceli tatínkové za dozoru dětí a maminek. Strom který byl ozdoben a udělán krásnou májkou, bude dále sloužit dětem jako vatra na "Indiánském létu". "Indiánské léto" klub maminek připraví pro děti a rodiče 30. srpna 2009. Děti mohou přijít v převleku za indiány a zase je bude čekat spousta soutěží na indiánské stezce.

Z pohádky do pohádky

18. června 2009 v 17:31 PROBĚHLÉ AKCE
Z pohádky do pohádky


V neděli 14.června již potřetí přivítali král s královnou 150 dětí na akci "Z pohádky do pohádky" a vyslali je na cestu pohádkovou říší, kde si postupně prošli deseti všem důvěrně známými pohádkami. V každé z nich si splnily úkol a za ten byly odměněny. Některé pohádkové postavičky zapojily i rodiče, takže i oni se na chvilku vrátili do krásného, bezstarostného, dětského světa.
Na konci je Asterix a Obelix odměnili sladkým balíčkem a ve stánku s občerstvením si u Karkulky a myslivce vyzvedli párek, který si samy opekly na již připraveném ohništi. Potom si ještě zaskotačili na skákacím hradě.
Den se krásně vydařil, sluníčko hřálo a všichni se dobře bavili.
Moc děkujeme všem účinkujícím v pohádkách, všem co přiložili ruku k dílu a také všem sponzorům, bez jejichž pomoci bychom tyto akce nemohli zrealizovat.
Srdečné díky!
A za rok se na Vás těšíme zase...